Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
IF Performance Hall Ankara - Ankara Şehir Portalı
Ankara Eğlence Mekanları

IF Performance Hall Ankara

Euro ile Kira

IF PERFORMANCE HALL ANKARA

 

Ankara’nın en popüler eğlence merkezleri arasında yer alan If Performance Hall, tüm eğlence düşkünü Ankaralıları ağırlamaktan her zaman gurur duyuyor. IF Performance Hall, 2002 yılında açıldı. 2005 Yılında yenilenen IF Performance Hall, o tarihten bu yana Ankara’da etkinlik düzenlenen en önemli merkezlerden birisi olmuştur.

If Ankara, yaz kış Türkiye’nin en önemli sanatçılarını ağırlıyor. Dekorasyonu, ses düzeni, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile gerçekten Ankara Etkinlikler değince ilk akla gelen mekanlardan birisi olmayı başardı.

If Performance Hall Ankara’nın 250 m2 brüt ve 140 m2 net alanı vardır. Mekanda bir adet bar bulunuyor ve sahnede aynı anda sekiz kişi konser verebiliyor.

If Performance Hall Ankara‘da yer alan etkinliklere sitemizin Ankara Etkinlikleri köşesinden ulaşabilirsiniz.

Ankara Eğlence Mekanları arasında en popüler olanlardan birisi olan IF Performance Hall Ankara‘nın adres ve telefonları aşağıda belirtilmiştir. If Performance Hall dahil olmak üzere diğer Ankara Eğlence Mekanları yine sitemizin Ankara Eğlence Mekanları bölümünde yer almaktadır.

 

Adres: Kavaklıdere Mah.  Tunus Cad.  No:14/A,  06690 Çankaya/ANKARA, Türkiye

IF Perormance Hall Ankara Telefon: +90 312 4189506 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

IF Performance Hall Ankara WhatsApp Numarası: +90 553 0503639

 

 

IF Performance Hall Ankara

 

IF Performance Hall ve IF Performance Hall Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan IF Performance Hall ve IF Performance Hall Ankara adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu