Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
İncek Prestij Konutları Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı
Ankara Toplu Konut Projeleri

İncek Prestij Konutları Adres Telefon Bilgisi

Euro ile Kira

İNCEK PRESTİJ KONUTLARI

İNCEK PRESTİJ

Ankara İncek’te Fırat İnşaat ve Dema İnşaat’n birlikte inşa ettiği İncek Prestij‘de harika bir yaşam sizi bekliyor. Tamamlanan bu en yeni Ankara Konut Projesi hakkında bazı bilgiler verelim.

İncek Prestij Projesi toplamda 60.000 m2 alan üzerine kuruludur. İnşa edilen konut sayısı 765’tir. İncek Prestij’te tematik bahçeler, teras bahçe ve yürüyüş yolu size sağlık ve ormanı iç içe sunuyor. Kapalı ve açık yüzme havuzunda dileyen herkes her gün yüzme olanağına kavuştu. İncek Prestij Konutları, Ankara’da birçok konut projesinde olmayan plaj havuz ile fark yaratmayı başardı.

İncek Prestij Konutları‘nda İncek Prestij A Blok, İncek Prestij B Blok, İncek Prestij C Blok, İncek Prestij D Blok, İncek Prestij E Blok olmak üzere toplam 5 adet blok vardır.

 

İncek Prestij A Blok

 

İncek Prestij‘de yer alan oyun havlusu, çocuk hayal bahçesi ile çocuklarınızın canı asla sıkılmayacak. İncek Prestij Daire Tipleri nasıl mı hep beraber bakalım.

 

İncek Prestij C Blok

 

İncek Prestij 1+1 daireler 72 m2’dir. Oda ve salondan oluşuyor. İncek Prestij 1+1 Kiralık ve İncek Prestij 1+1 Satılık düşünüyorsanız tam da yerine geldiniz. İncek Prestij Konutları gerek yaşamak ve gerekse de geleceğe yönelik yatırım bakımından tam isabet olacaktır.

 

İncek Prestij 1+1

 

İncek Prestij 2+1 daireler 99 m2 ve 103 m2 olmak üzere iki tiptir. İki oda ve salondan oluşuyor. İncek Prestij 2+1 Kiralık ve İncek Prestij 2+1 Satılık bilgileri için alt kısımda yer alan ofis telefonundan İncek Prestij Konutları ofisini arayabilirsiniz.

 

İncek Prestij 2+1

 

İncek Prestij 2+2 daireler 183 m2 genişliğindedir. İki oda ve iki salon vardır. İncek Prestij 2+2 Satılık ve İncek Prestij 2+2 Kiralık daireler aileniz için birebir uygun yaşam alanlarıdır.

İncek Prestij 3+1 dairelerin alanı 152 m2’dir. Bu daire tipinde üç oda ve bir salon vardır. İncek Prestij 3+1 Kiralık ve İncek Prestij 3+1 Satılık istiyorsanız hemen acele edin ve İncek Prestij’i arayın.

İncek Prestij 4+1 dairelerin 180 m2 ve 216 m2 olmak üzere iki farklı seçeneği vardır. İncek Prestij 4+1 Kiralık ve İncek Prestij 4+1 Satılık daireler tam da geniş ailelere uygun, dayalı döşeli dairelerdir.

 

İncek Prestij 4+1

 

İncek Prestij 4+2 dairelerin alanı oldukça geniş şekilde 302 m2’dir. İncek Prestij Satılık 4+2 ve İncek Prestij Kiralık 4+2 her zaman bulunmaz ama bulundu mu kesinlikle kaçırılmayacak Ankara konut tipleridir.

İncek Prestij 5+1 daireler 300 m2 genişliğinde bulunuyor. İncek Prestij 5+1 Kiralık ve İncek Prestij 5+1 Satılık benzerlerine göre İncek’teki en çok tercih edilen daire tipleri arasındadır. Şahsen gelip İncek Prestij Örnek Daire nasıldır diye gelip görebilirsiniz.

İncek Prestij 5+2 dairelerin 354 m2 ve 430 m2 olmak üzere iki farklı seçeneği Ankaralıların hizmetine sunulmuştur. İncek Prestij 5+2 Satılık daireler hem iç dizaynı hem de ferahlığı ile sizin gönlünüzü kolaylıkla çalacak. İncek Prestij 5+2 Kiralık evler uygun fiyatıyla diğer İncek kiralık dairelerden ayrılmayı başarıyor.

İncek Prestij 6+2 dairelerin büyüklüğü gözlerinizi kamaştıracak. Bu daireler tam 535 m2’dir. Altı oda ve iki salon mevcuttur.  İncek Prestij 6+2 Satılık fiyatlarını İncek Prestij Ankara ofisinden öğrenmeniz mümkündür.

İncek Prestij Adres bilgisini merak ediyorsanız ve İncek Prestij Nerede diye soruyorsanız sitemizdeki bilgiler size yardımcı olacaktır. İncek Prestij Telefon Numarası da eğer telefonla irtibat kuracaksanız işinizi görecektir.

Ankara’da bulunan diğer konut projeleri için sitemizde bulunan Ankara Toplu Konut Projeleri sayfası sizin için tam bir bilgi kaynağı olacaktır.

 

İncek Prestij Adres:  Alacaatlı Mah.  Mohaç Cad.  3341.Sok.  No:1, 06800 İncek/Ankara, Türkiye

İncek Prestij Telefon: +90 444 97 65  Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

İncek Prestij E-Posta Adresi:  info@incekprestij.com

 

 

İncek Prestij

 

İncek Prestij ve İncek Prestij Konutları adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan İncek Prestij ve İncek Prestij Konutları  adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu