Ankara Firma Rehberi

Krill Yağı Omega 3 ve Şurup Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031244****

Ankara’da Yiyecek ve İçecek / Diğer Yiyecek ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren Krill Yağı Omega 3 ve Şurup firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Krill Yağı Omega 3 ve Şurup, krill yağı ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Krill Yağı Omega 3 ve Şurup ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Bilgi İşlem Departmanlığı

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat/Çankaya

Firma Telefon: 03124444996

Web Sitesi: [email protected]

Firma Sektörü: Yiyecek ve İçecek / Diğer Yiyecek ve İçecekler

Ana Ürünler: krill yağı


Krill Yağı – Krill Oil

 

Krill yağı, günden güne daha popüler bir hal alan ve içerisinde omega yağlarının en önemli bileşenlerini taşıyan versiyonudur. Vücudumuzun sağlıklı çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin bazılarını vücudumuz üretirken bazılarını ise insan vücudu tarafından üretilememektedir ve dışarıdan alınması gerekmektedir. Bu yağlar arasında son derece hayati önem taşıyan ve insan vücudu tarafından üretilemeyen iki önemli versiyonu olan omega-3’ü en saf biçimde alabilirsiniz.

 

Krill yağı nedir?

 

Krill Oil Karidese benzer görünümü ile omega yağlarının en saf halini içeren krill yağı, gıda besinlerinleri zincirine bağlı olan ancak diğer omega-3 kaynaklarından daha hızlı ve güçlü olan versiyonudur. Temel omega 3 kaynaklarından birisi olan balıklar, omega 3 sentezini kendileri yapmaz, insanlar gibi diğer karides ve türevi deniz canlılarını yiyerek elde ederler. Balıkların yedikleri şeylerden birisi ise krill’dir. Krill yağı formundaki omega 3 ise damarlardan kolaylıkla ayrılarak hücrelere hızlı bir biçimde nüfuz etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu