Ankara Lezzet Durakları

Kumsal Lokantası

Kumsal Lokantası / Kumsal Lokantası Ankara

Kumsal Lokantası Adres: Çankaya Mah.  Nene Hatun Cad,  No:97, 06700 Gaziosmanpaşa/ANKARA, Türkiye

Kumsal Lokantası Telefon: +90 312 4345361 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Kumsal Lokantası Alternatif Telefon : +90 312 4353142

Kumsal Lokantası E-Posta Adresi : [email protected]

Kumsal Lokantası

Körfez Lokantası’nın kapanması ve orada çalışan 9 garsonun, “patronsuz” olarak yola çıkması ile Körfez geleneğinin devamı niteliğinde hizmete açılan Kumsal Lokantası, sokakları denize çıkmayan Ankara’nın taze balık hasretini dindirmeye devam ediyor.

Keyifli, ferah ortamının yanı sıra sunduğu kaliteli, samimi hizmet anlayışı ile neredeyse çeyrek asırdır değişmeyen ve adeta müdavim addedilen müşteri profiline, her geçen gün yenilerini ekleyen Kumsal Lokantası , 1972 yılından beri Başkentlilere hizmet veriyor.

Ağırlıklı olarak deniz mahsullerinden oluşan damaklarda unutulmaz lezzetlere imza atan Kumsal Lokantası, özellikle kışın “ödüllü” hamsi tavası ve hamsi kuşu spesiyalleri, Arnavut Ciğeri, tereyağlı işkembesi, taze mevsimsel zeytinyağlıları, rakı mezeleri ve yemekleriyle de adından sıkça söz ettiriyor.

Cep yakmayan fiyat politikasının yanı sıra oldukça geniş bir mekanda hizmet veren Kumsal Lokantası , iki adet açık bahçeye sahip olup, 2 kattan oluşuyor. Özel günleriniz için ayrılmış 2 ayrı VIP Salonu bulunan Kumsal’da vale hizmeti de bulunuyor.

Kumsal Lokantası , Ankara Sakarya Caddesi ’nde başlayan lezzet yolcuğuna yeni adresi Ankara Nenehatun Caddesi ’nde devam ediyor.

Kumsal Lokantası

Kumsal Lokantası ve Kumsal Lokantası Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Kumsal Lokantası ve Kumsal Lokantası Ankara iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu