Genel

Kuşadası Günlük Kiralık Ev Fiyatları 2019

Kuşadası Türkiye’nin sayılı turizm cennetlerinden birisi olarak hem türklerin hemde yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Kuşadası günlük kiralık ev veya Kuşadası günlük kiralık yazlık seçenekleri tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kuşadası Günlük Kiralık Ev Fiyatları 2019

Kuşadası günlük kiralık ev fiyatları kiralama yapılmak istenen zamana, evin konumuna, evin iç dizaynına ve konaklama yapabilecek kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Sezon diye adlandırılan Haziran Başı ile Eylül Başı arasında Kuşadası günlük kiralık ev fiyatları artmaktadır. Son yıllarda yaz tatiline denk gelen şeker bayramı ve kurban bayramı gibi günlerde ise günlük kiralık fiyatları zirve yapmaktadır.

Sezon içinde 4 kişilik bir ailenin konaklama yapacağı havuzu olmayan denize yürüme mesafesinde bir evin günlük kira bedeli 200-250 TL civarında olacaktır. Evin Havuzlu olması veya denize çok yakın olması ile bu rakam 250-350 TL aralığına kadar çıkar. Bayram tatili gibi özel tarihlerde ise fiyatlar 300-450 TL aralığına kadar yükselebilir.

Kuşadası Günlük Kiralık Villa Fiyatları 2019

Kuşadası dendiği zaman akla ilk gelen birbirinden güzel konumda yer alan villalar oluyor. Eğer kalabalık bir aile ile tatile çıkıyorsanız sundukları yüksek kapasiteli yata sayısı ile sizin için en iyi çözüm Kuşadası günlük kiralık yazlık seçenekleri olacaktır.

Sezon içinde 4-6 kişilik bir villa 350-500 TL aralığında kiralanabilir. Denize olan yakınlığı yada yatak sayısının artması ile bu rakamlar 400-600 TL aralığına çıkacaktır. Bayram tatili ve hafta sonu gibi tarih aralıklarında ise ücretler 700-1000 TL aralığında olacaktır.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Kuşadası Günlük Kiralık Ev hizmeti sunan http://kusadasigunlukkiralikev.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu