Ankara Firma Rehberi

La Roche Posay | Effaclar Güneş Kremi, Ürünleri Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031244****

Ankara’da Güzellik ve Kişisel Bakım / Cilt Bakımı / Yüz Kremi sektöründe faaliyet gösteren La Roche Posay | Effaclar Güneş Kremi, Ürünleri firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren La Roche Posay | Effaclar Güneş Kremi, Ürünleri, La Roche Posay ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. La Roche Posay | Effaclar Güneş Kremi, Ürünleri ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: botanik ecza

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat/Çankaya

Firma Telefon: 03124444996

Web Sitesi: http://www.laroche-posaytr.com/

Firma Sektörü: Güzellik ve Kişisel Bakım / Cilt Bakımı / Yüz Kremi

Ana Ürünler: La Roche Posay


La Roche-Posay, cildin ihtiyaç duyduğu bakımı, günlük olarak sağlayabilmek için nazik ciltler de dahil olmak üzere, tüm cilt tipleri için bakım ürünleri üretmektedir. Termal suyu ile formülize edilmekte olan bu cilt bakım ürünleri dünyanın her yerinde cilt bakımına ihtiyaç duyanlar tarafından güvenle kullanılmaktadır.

 

Cilt uzmanlarının tespit ettiği spesifik cilt bozukluklarında (akne, egzema vs.) yardımcı ürünler olarak kullanılabilen, tüm ciltlerinde rahatça uygulanabilen cit bakım ürünlerini dermatologların gözetiminde ürün grubuna eklemiştir.

 

Cildinizin günlük bakımı veya belirli sorunlarda yardımcı olarak La Roche-Posay ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

 

La Roche-Posay Effaclar serisi ürünleri yağlı cilt problemleri olan kişiler ve akne sorunlarından müzdaripler için geliştirilmiş, akne ve yağlı cilt sorunlarında destekleyici ürün olarak kullanabilecek ürünler grubudur. Effaclar serisi 8 farklı ürünü ile cilt sorularınızda hedefe yönelik çözümlerinizde destek olmak amacı ile size yardımcı olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu