Ankara Toplu Konut Projeleri

Mahall Ankara Adres Telefon Bilgisi

MAHALL ANKARA

Türkerler İnşaat’ın Eskişehir Yolu üzerinde inşa ettiği Mahall Ankara‘da ofis, konut, Mahall Çarşı ve residence olmak üzere toplam dört bölüm vardır.

Mahall Ankara Rezidans konut tiplerinden bahsetmek gerekirse daireler D1 Blokta 1. ve 6.katlar arasında yer alıyor.  İlave bilgi olarak Mahall Residence’ta residence daireler büyüklük olarak 35 m2 ve 192 m2 arasında olmak üzere 1+0 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Site genelinde 24 saat güvenlik mevcuttur.

Mahall Konut Ankara‘ya geçelim. Mahall Konut‘ta 148 m2 ve 244 m2 arası genişlikte toplam 246 daire yer almaktadır. Mahall Ankara Konut Tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 4.5+1 şeklindedir. Mahall Ankara Oda gerçekten keyif doludur.

Basketbol sahası, voleybol sahası ve tenis kortu spor olanaklarından sadece birkaçıdır. Açık, kapalı otopark, fitness salonu, yüzme havuzu, sauna diğer sosyal imkanlardır. Mahall Ankara Satılık ve Mahall Ankara Kiralık daireler oldukça fazla talep görmektedir. O sebeple elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Mahall Ankara Örnek Daire

 

Mahall Ankara Ofis bölümüne gelecek olursak ofisler yatay ofis, kule ofis, home ofis olmak üzere 3 çeşit dizayn edilmiştir. Mahall Ofis Kiralık ve Mahall Ankara Ofis Kiralık bilgileri için aşağıda bulunan Mahall Ankara telefonunu arayabilirsiniz.

Mahall Satılık Konut ve Mahall Kiralık Konut bilgisine ihtiyacı olanlar da aşağıdaki Mahall Ankara Ofis ile iletişime geçebilirler.

Mahall Ankara Nerede diye merak edenler aşağıda bulunan Mahall Ankara Adres bilgisine göz atabilirler. Mahall dışında yepyeni Ankara Konut Projeleri mevcuttur. Diğer ev projeleri için sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri bölümüne bakabilirsiniz.

 

Mahall Ankara Adres: Mustafa Kemal Mah.  Dumlupınar Bulvarı,  No:274,  E Blok,  06530 Çankaya/Ankara, Türkiye

Mahall Ankara Telefon: +90 444 36 12  Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Mahall Ankara E-Posta Numarası: bilgi@mahallankara.com

 

Mahall Ankara

 

Mahall Ankara ve Mahall Ankara Evleri adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Mahall Ankara  ve Mahall Ankara Evleri  adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu