Ankara Firma Rehberi

Masal Reklam Ajansı Altındağ Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:085083****

Ankara’da Ambalaj ve Baskı sektöründe faaliyet gösteren Masal Reklam Ajansı firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Altındağ / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Masal Reklam Ajansı, Grafik Tasarım – Web Tasarım – Kurumsal Kimlik ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Masal Reklam Ajansı ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Selcan Bağcı

Firma Lokasyonu: Altındağ / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Sakarya Mah. Göztepe Sok. No:8

Firma Telefon: 08508334616

Web Sitesi: http://www.masalajans.com.tr

Firma Sektörü: Ambalaj ve Baskı

Ana Ürünler: Grafik Tasarım – Web Tasarım – Kurumsal Kimlik


2010 yılında Ankara’da kurulan Masal Ajans (Asal Grup Ltd. Şti.) Reklam ve Prodüksiyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Sektörde süregelen deneyimli kadrosu, iş deneyimi, güçlü teknik alt yapısı ile alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Önce sizi anlıyor, sonra da sizin için çalışıyoruz. “Bireysel ve Kurumsal” ajans hizmetlerinde, uzmanlığıyla fark yaratan Masal Ajans olarak felsefemizi, hizmet sektörünün esasları olan ‘güven ve memnuniyet’ üzerine kurduk. Sektörün yeniliklerini ve teknolojiyi yakından takip ediyor, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

 

Yaptığımız her iş bizim için bir proje. Projelerimizi keyifle, özenle, benimseyerek yapıyoruz.

 

Çünkü işimiz gücümüz değer üretmek…

 

 

Masal Reklam Ajansı, dijital reklam çözümleri hazırlar, kurumsal kimlik, grafik tasarım ve web tasarım konularında profesyonel hizmet verir. Marka oluşturma, marka tutundurma stratejileri geliştirir, bunları sizin için hayata geçirir , ölçümlemesini ve raporlamasını düzenli olarak takip edebilir. Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder. İş teslimi ve bitirmede verdiği sürenin dışına çıkmaz, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar. Sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular.

 

* Grafik ve Tasarım Hizmetleri * Reklam Hizmetleri * Kurumsal Kimlik Çalışması * Kurumsal ve E Ticaret Web Siteleri (Kurumsal ve tüm cihazlarla uyumlu) * Seo Optimizasyon (Arama Motorları Kayıt ve Backlink) * Sosyal Medya Reklamları * Baskı Hizmetleri (Katalog, Broşür, Ajanda, Branda, Dergi, Klasör, Etiket, Dosya, Insert) * Promosyon Reklam (Kalem, Ajanda, USB, Şapka, Saat, Tshirt) * Profesyonel Fotoğraf (Mekan Fotoğrafı, Ürün Fotoğrafı * Ambalaj (Karton Kutu, Ambalaj) * Dijital Baskı ve Uygulama * Araç Kaplama (Dijital ve Folyo) * Stand Yapımı ve Hostes * Cafe, Restorant, Otel Ürünleri (Menü, Amerikan Servis, Şeker, Kağıt ve Naylon Torba * Tabela ve Led Tabela  

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu