Ankara Firma Rehberi

My Ofis Profesyonel Ofis Hizmetleri Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:053215****

Ankara’da İnşaat ve Emlak / Gayrimenkul / Ofis Binaları sektöründe faaliyet gösteren My Ofis Profesyonel Ofis Hizmetleri firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren My Ofis Profesyonel Ofis Hizmetleri, yasal adres hizmeti, ortak ofis kullanımı, özel oda kullanımı – makam odası, toplantı, seminer odası kullanımı, sekreterya hizmeti – Sanal santral, Mali müşavirlik Hizmeti ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. My Ofis Profesyonel Ofis Hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Serdar AKKAYA

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Fidanlık Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Mithatpaşa Apt. No:39/14

Firma Telefon: 05321528914

Web Sitesi: www.sanalofiscim.com

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak / Gayrimenkul / Ofis Binaları

Ana Ürünler: yasal adres hizmeti, ortak ofis kullanımı, özel oda kullanımı – makam odası, toplantı, seminer odası kullanımı, sekreterya hizmeti – Sanal santral, Mali müşavirlik Hizmeti

Ankara'da iş kurmak isteyenlere ve işini büyütmek isteyenlere profesyonel ofis hizmetleri (yasal adres hizmeti, ortak ofis kullanımı, özel oda kullanımı, makam odası, toplantı, seminer odası kullanımı, sekreterya hizmeti vb.) veriyoruz. Bir işletmenin genel giderlerini düşürmek ve karlığını arttırmak çok önemlidir. Aynı zamanda kurumsal bir ofise, toplantı ve seminer alanına sahip olmak, prestijli bir adreste lüks bir makam odasında misafirlerinizi karşılamak ise ayrı önemlere sahiptir. Bu ihtiyaçlarınızı çözen tüm ürün ve hizmetler firmamızda bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu