Ankara Firma Rehberi

Neşe Dükkanı Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031247****

Ankara’da Hediyeler ve El Sanatları / Diğer Hediyeler ve El Sanatları sektöründe faaliyet gösteren Neşe Dükkanı firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Neşe Dükkanı, Butik Sabunlar – Kokulu Taşlar – Lavanta Keseleri ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Neşe Dükkanı ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Bahar Çakmak

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: 1308.sokak No:13/18 Aşağıöveçler – Çankaya – Ankara

Firma Telefon: 03124730472

Web Sitesi: www.nesedukkani.com

Firma Sektörü: Hediyeler ve El Sanatları / Diğer Hediyeler ve El Sanatları

Ana Ürünler: Butik Sabunlar – Kokulu Taşlar – Lavanta Keseleri

Neşe Dükkanı 2013 Yılında bir tutku ve azimle başladığı tasarım ürün konseptleri yolunda emin adımlarla ilerleyerek butik sabun ve kokulutaş ürünleri ile büyük bir müşteri kitlesi ve memnuniyeti kazanmıştır.

İçerisine sevgimizi ve emeğimizi kattığımız , tek tek özenle işleyerek hazırladığımız yüzlerce özel tasarım ürünlerimizden bir tanesi mutlaka sizin tercihiniz olacaktır.

Neşe Dükkanı özel günlerinizi akıllardan çıkmayacak hediyeler ile süslemek için sizi bekliyor , konuklarınızın zihninde hiç bir zaman unutamayacakları kalıcı bir iz buırakın.

Neşe Dükkanı'nda Evde hobi olarak Butik Sabun ve Kokulutaş yapmak isteyen tüm kişilerin ihtiyacı olan malzemelerin tamamını bulabilirsiniz , Eriyebilir Sabun Bazı , sabun boyaları , esanslar ve daha bir çok yardımcı malzeme satışı mevcuttur , dilerseniz mağazamızı ziyaret ederek , türk kahvesi eşliğinde keyifli bir alışverişte yapabilirsiniz.

Neşe Dükkanı özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu