Ankara Toplu Konut Projeleri

Niwa Park Ankara Adres Telefon Bilgisi

NİWA PARK ANKARA

 

Dodurga İnşaat’ın yapımını üstlendiği Niwa Park, Konutkent Bölgesi’nde inşa ediliyor. Niwa Park projesi hakkında genel bilgiler verelim.

Projede toplam 50 daire yer alıyor. Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklindedir. Normal ve loft daire seçenekleri mevcuttur. Panoramik asansörler Niwa Park‘a ayrı bir hava katıyor. Merkezi yerden ısıtmalı sistem kışın dairelerin en iyi şekilde ısınmasını sağlayacak.

Niwapark Satılık ve Niwapark Fiyat bilgileri için aşağıdaki telefondan Niwa Park ile iletişime geçebilirsiniz. Niwa Park Satılık daireler hem yerleşim hem de geleceğe dönük çok karlı bir yatırım olarak önce çıkıyor.

Niwa Park Ankara, modern mimari ile inşa edilen en yeni Ankara Konut Projeleri arasındadır. Diğer Ankara konut projeleri için sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

Niwa Park Adres:  Yaşamkent Mah.  3297. Cad.  Besa Karina Plaza, No: 2R/7,  06810  Çayyolu/Ankara, Türkiye

Niwa Park Telefon: +90 312 2172250 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Niwa Park Alternatif Telefon: (0533) 5265887

Niwa Park Faks Numarası: (0312) 2172450

Niwa Park E-Posta Adresi[email protected]

 

 

Niwa Park Ankara

Niwa Park ve Niwa Park Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Niwa Park ve Niwa Park Ankara adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu