Ankara Firma Rehberi

Organicum Şampuan, Saç Bakım Ürünleri Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:444 4 ****

Ankara’da Güzellik ve Kişisel Bakım / Saç Bakımı sektöründe faaliyet gösteren Organicum Şampuan, Saç Bakım Ürünleri firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Organicum Şampuan, Saç Bakım Ürünleri, organicum şampuan ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Organicum Şampuan, Saç Bakım Ürünleri ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: botanik ecza

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat-Ankara

Firma Telefon: 444 4 996

Web Sitesi: http://www.organicum-sampuan.com/

Firma Sektörü: Güzellik ve Kişisel Bakım / Saç Bakımı

Ana Ürünler: organicum şampuan


Organicum Şampuan bitki ekstratları yerine saç bakımına direkt etki yapan organik bitki hidrosolleriyle hazırlanmış özel bir üründür. Organicum şampuan başta olmak üzere incelemeye başlayalım. Bunun dışında organicum şampuan 25 yıldan fazla süredir doğal terapiler alanında yürüttüğü çalışmalarla bakım ürünlerinde ilklere imza atan Işık Terapi – Organicum şampuan saç ürünlerini Organicum markası ile Türkiye’de (taze hasat bitki özsuları ve esansiyel yağları) bakım serisini çevreye duyarlı ve bakımına özen gösteren tüketiciler ile buluşturdu.Işık Terapi, organicum şampuan markası ile uzun süren ARGE çalışmaları sonrasında üretilen organicum bebek ürünlerine imza attı.

Organik hidrosol, dünyada yeni teknolojiyle ortaya çıkan bir damıtma yöntemiyle işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsularıdır.

Organicum şampuan ürünlerinde bu yöntemde kesinlikle petrol türevi yağ çözücü solventler kullanılmaz. Bitkilerin içerisindeki bakım edici bileşenlerin yapısal etkileri ancak bu teknikle korunabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu