Üniversiteler

Ostim Teknik Üniversitesi Adres Telefon Bilgisi

OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Ostim Vakfı tarafından kurulan Ostim Teknik Üniversitesi, Sanayinin Üniversitesi sloganı ile yola çıkarak Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünü yetiştirme amacındadır.

Kısaca Ostim’den bahsetmek gerekirse 1967 yılında küçük sanayi yapı kooperatifi olarak kurulan OSTİM, bugün günümüzde 17 ana sektörde 60.000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır.

Ostim Vakfı, 1993 yılında kurulmuştur. Ostim Vakfı ülkenin ve sanayinin üniversite ihtiyacını görerek Ostim Teknik Üniversitesi‘ni kurma kararı verdi. Ostim Teknik Üniversitesi Özel Mi sorusuna cevap olarak evet Ostim Vakfı tarafından yönetilen üniversite, özeldir ve vakıf üniversitesi statüsündedir.

Ostim Teknik Üniversitesi bölümleri nelerdir diye aklınıza gelebilir. Şu anda Ostim Üniversitesi bünyesinde 3 fakülte açılmıştır. Ostim Teknik Üniversitesi fakülteleri aşağıda listelenmiştir. İlerleyen yıllarda yeni fakültelerin açılması planlanmaktadır.

Aşağıda ayrıca Ostim Teknik Üniversitesi Telefon ve Ostim Teknik Üniversitesi Adres bilgilerini bulabilirsiniz.

Ankara devlet üniversiteleri ve Ankara özel üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizin Ankara Üniversiteleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

Ostim Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 

Ostim Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 

Ostim Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi 

 

Ostim Teknik Üniversitesi Adres:  100.Yıl Bulvarı No:55,  F-Blok, 06370 Ostim, Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Ostim Teknik Üniversitesi Telefon: +90 312 386 10 92 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Ostim Teknik Üniversitesi Faks Numarası: (0312) 354 39 93

Ostim Teknik Üniversitesi E-Posta Adresi: [email protected]

 

 

 

Ostim Teknik Üniversitesi

 

Ostim Teknik Üniversitesi adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Ostim Teknik Üniversitesi adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu