Ankara Firma Rehberi

Ottobock Türkiye Yenimahalle Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:050664****

Ankara’da Sağlık ve Tıp / Tıbbi Cihazlar / Medikal Yazılım sektöründe faaliyet gösteren Ottobock Türkiye firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Yenimahalle / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Ottobock Türkiye, Akülü sandalye – medikal ürünleri ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Ottobock Türkiye ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Cem Bilen

Firma Lokasyonu: Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Batı Sitesi Mahallesi. Gersan Sanayi Sitesi 2306 sokak. No: 52 Yenimahalle / Ankara

Firma Telefon: 05066494301

Web Sitesi: http://www.ottobockturkiye.com

Firma Sektörü: Sağlık ve Tıp / Tıbbi Cihazlar / Medikal Yazılım

Ana Ürünler: Akülü sandalye – medikal ürünleri


2017 Yılında kurulan firmamız Ottobock Türkiye Ankara Yenimahalle’de hizmet vermektedir. Ottobock Türkiye bünyesi içerisinde akülü sandalye, tekerlekli sandalye, aktif sporcu sandalye satışı yaparak engellilere yönelik profesyonel çözümler üretmekteyiz. Dünyanın en saygın medikal firması olan Ottobock un Ankara bayiliğini yapmanın müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde haklı grurunu yaşamaktayız. 

Ottobock Türkiye Ankara bayisi olarak sadece Akülü sandalye ve tekerlekli sandalye satışı yapmayıp, aynı zamanda çocuklara yönelik medikal ürün ve medikal çözümler üretmekteyiz. Pusetler, dik pozisyonlandırma cihazları eğitici ekipmanlar ve çok daha fazlası Ottobock Türkiye’de. Yenimahalle merkezli firmamıza gelerek ürünlerimizi bizzat inceleyebilir yada iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu