Ankara Firma Rehberi

Özlem Anten San. Ltd. Şti. Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031224****

Ankara’da Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren Özlem Anten San. Ltd. Şti. firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Özlem Anten San. Ltd. Şti., Turkcell Superonline Fiber İnternet – Turkcell Superonline ADSL İnternet – Turkcell Superonline Ses Hizmetleri ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Özlem Anten San. Ltd. Şti. ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: M.Mustafa ÖZDEN

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Konutkent Mahallesi 2983. Cadde No.64 Çayyolu

Firma Telefon: 03122404060

Web Sitesi: http://www.ozlemelektronik.com.tr

Firma Sektörü: Telekomünikasyon

Ana Ürünler: Turkcell Superonline Fiber İnternet – Turkcell Superonline ADSL İnternet – Turkcell Superonline Ses Hizmetleri

Özlem Electronic yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadrosu ile sizleri geleceğin teknolojisi ile buluşturuyor..

Bu teknolojinin adı Turkcell SuperOnline Fiber internet. Artık sizinde 1000 MBPS’ye varan hızlarda internetiniz olabilir. Tek yapmanız gereken bizi aramak yada başvuru sayfamızdaki formu doldurarak talepte bulunmak.

Sadece intenet mi.? Hayır. Çok hızlı Fiber İnternetin yanısıra sabit ev telefonunuzu SüperNumara yapabilirsiniz. Yine internetten SüperPlay ile çok hızlı ve kesintisiz film seyredebilirsiniz.

Bizce bu fırsatı kaçırmayın. Hemen arayın.
0 (312) 240 40 60

Türkiyenin her yerinden
0 (850) 224 0 666

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu