Sağlık

Pandemi Döneminde Diş Doktoruna Gitmek Güvenli mi ?

Diş Ağrınız Var Ve Diş Doktoruna Gitmeye Korkuyor musunuz ?

Covid19 salgını ile beraber acil olmayan hastalıklar dışında insanlar doktora gitmekten çekinir hale geldi. Bu rahatsızlıklar arasında biri var ki diğer rahatsızlıkların aksine doktora gitmek konusunda hastalar çok isteksiz. Diş ve ağız sağlığı ile ilgil ihtiyaçlarda hastanın maske takmadan doktor ve asistan ekibine çok yakın mesafede olacak olması, hastaların doktora gitmemek için korkudan sonra gelen en büyük mazereti.

Diş Doktoru Hijyen Konusunda Eğitimlidir.

Pandemi dönemi ve öncesinde de Diş Doktorları hijyen konusunda son derece dikkatlidir. Kullandıkları maske ve yüz siperlikleri ile Diş Doktoru size bulaş yapmamak konusunda tüm özeni göstermektedir. Özellikle Kuşadası Diş Kliniği olan Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanları bu konuda son derece eğitimli olduklarını ve meslekleri gereği covid önceside şu anda da hijyen ve güvenliğe çok önem verdiklerini belirtiyor.  Kuşadası Diş Doktoru olarak personellerimiz dahil hepimiz pek çok farklı ülke ve kültürden insana hizmet sunuyoruz. Bu yüzden sunduğumuz hizmette kendi güvenlik standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyoruz diyor Uğraş Kliniği çalışanları.

Pandemide Diş Doktoruna Gitmeye Korkmayın

Sizlere özellikle diş tedavilerinin zamanında yapılmaması durumunda vücudun değişik organlarını etkileyebileceğini bilmenizi isteriz. Özellikle Diş Doktorlarının pandemi dönemi önceside bu konuda eğitimli ve özenli olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Kuşadası bir çok Ankara’lı tarafından yazlıkları veya tatil planları ile hayatlarının içinde yer alıyor. Kuşadası Diş Hekimi çalışanlar ise yaz aylarında yaşanan yoğunlukta ihtiyaç sahiplerine tedavi imkanı sunmak için tam bir özveri ile çalışıyor. Aynı zamanda Dentist Travel Turkey Markası ile Kuşadası Dentist aramalarında da dünya çapında hastalara hizmet sunmaya devam ediyorlar.

Biz Kuşadası Web Tasarım hizmetleri sunduğumuz için bu firmalar ile çalışma imkanı bulduk ve onların özverili çalışma koşulları ile alakalı olarak bu kısa tanıtım yazısını yayımlamaya karar verdik. Kuşadası SEO çalışmaları ilede firmaya destek veriyor özellikle Çoşkun UĞRAŞ Bey ve Eşi İlknur UĞRAŞ Hanımın Kuşadası’na katılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ankara Şehir Portalı olarak Türkiye’nin kalbi olmaya devam ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu