Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Parktepe Evleri Beytepe Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı
Ankara Toplu Konut Projeleri

Parktepe Evleri Beytepe Adres Telefon Bilgisi

Euro ile Kira

PARKTEPE EVLERİ BEYTEPE

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden birisi olan Beytepe’de Şahika Yapı tarafından inşa edilen Parktepe Evleri, her yönden ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Parktepe Evleri Beytepe‘nin genel özelliklerine kısaca bakalım. Projenin toplamı 10.285 km’dir. 20 katlı iki bloktan oluşuyor. Yeşil alanlar, Parktepe Evleri Projesi‘nin %70’ini kaplıyor. Parktepe Evleri’nde en küçük daireler 2+1 şeklinde planlandı. Alan olarak bu daireler 171 m2’dir. Parktepe Evleri 2+1 olarak bile birçok ailenin ihtiyacını karşılayabilecek genişliktedir.

Diğer daire tiplerine de göz atalım. Parktepe Evleri 4+1 daireler 224 m2 genişliğinde, Parktepe Evleri 5+1 daireler 316 m2 genişliğindedir.

 

Parktepe Evleri Beytepe Ebeveyn Odası

 

Şimdi de dubleks dairelere bakalım. Parktepe Evleri 5+1A Dubleks Alt Kat 171 m2 genişliğinde,  Parktepe Evleri 5+1A Dubleks Üst Kat 164 m2 genişliğindedir. Parktepe Evleri 5+1B Dubleks Alt Kat 195 m2 genişliğinde, Parktepe Evleri 5+1B Dubleks Üst Kat 200 m2 genişliğinde bulunuyor.

Parktepe Evleri sosyal olanaklarına da bakalım. Beytepe Parktepe Evleri‘nde üç katlı kapalı otopark vardır. Açık otopark ve misafir otoparkı ayrıca hizmette olacaktır. Fitness salonu, sauna, buhar odası, fin hamamı Beytepe Parktepe Evleri sakinlerinin zaman geçirmek için en ideal yerleri arasındadır.

Çocuk oyun alanları, çocuklu ailelerin ailece en büyük eğlence yeridir. Yüzme havuzu, basketbol sahası, yürüyüş yolu spor tutkunlarının yegane yerlerindendir. Beytepe Parktepe, 24 saat kameralarla izlenmektedir.  Beytepe Parktepe Evleri Satılık daireler geleceğe yönelik en güvenli yatırımlar arasındadır, her yıl değerine değer katan evlerdir.

Parktepe Evleri Satılık ve Parktepe Evleri Kiralık durumunu ve Parktepe Evleri Fiyat bilgisini aşağıda bulunan Parktepe Evleri Beytepe ofisinden öğrenebilirsiniz.

Diğer Ankara Ev Projeleri için sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri kısmını ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Parktepe Evleri Beytepe 4+1 Çocuk Odası

 

Parktepe Evleri Adres: Beytepe Mah.  Yunus Emre Cad.  No:1,  06800  Beytepe – Çankaya/Ankara, Türkiye

Parktepe Evleri Telefon: +90 312 2170333 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Parktepe Evleri Faks Numarası: (0312) 2170333

Parktepe Evleri E-Posta Adresi: info@parktepe.com.tr

 

 

Parktepe Evleri Beytepe

 

Parktepe Evleri ve Parktepe Evleri Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Parktepe Evleri ve Parktepe Evleri Ankara adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu