Ankara Firma Rehberi

ParsRos Malzeme Test Cihazları Yenimahalle Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:+90312****

Ankara’da Ölçüm ve Analiz Cihazları / Test Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren ParsRos Malzeme Test Cihazları firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Yenimahalle / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren ParsRos Malzeme Test Cihazları, Beton Test Cihazları – Asfalt Test Cihazları – Çimento Test Cihazları ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. ParsRos Malzeme Test Cihazları ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Muhammed KURT

Firma Lokasyonu: Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Serhat Mahallesi, 1364. Cadde No : 39 İvedik OSB / Yenimahalle / ANKARA

Firma Telefon: +903123942868

Web Sitesi: www.parsrostest.com

Firma Sektörü: Ölçüm ve Analiz Cihazları / Test Ekipmanları

Ana Ürünler: Beton Test Cihazları – Asfalt Test Cihazları – Çimento Test Cihazları


ParsRos Test; yılları aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren test cihazları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Beton, agrega, çelik, zemin, kaya, çimento, asfalt, alçı alanlarında müşterilerin ihtiyacı olan test cihazlarının üretimini yapmaktadır. Diğer yandan müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu ithal test cihazlarının yurt dışından tedarik edilmesinde müşterine yardımcı olmaktadır. Ayrıca üretici firma olmanın vermiş olduğu bir özgüvenle yeni cihazların üretiminde büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. ParsRos Test; makine otomasyon sistemlerinde, makine yazılımlarında iş ortakları ile birlikte çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarını minumum seviyeye indirmektedir

 Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Ürünlerimiz orta ve büyük ölçekli inşaat şantiyeleri, hazır beton üretim tesisleri, çimento, tuğla, kiremit, parke fabrikaları, Devlet Su İşleri, Karayolları, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, İl özel idareleri gibi devlet kuruluşlarının araştırma – geliştirme laboratuvarlarında, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinin laboratuvarlarında bilimsel çalışmalar için kullanılmaktadır.

 

‘ Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir ’ prensibiyle çalışan ParsRos Test  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

 SAYGILARIMIZLA 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu