Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
REFLEKSOLOJİ KURSU Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 4**** - Ankara Şehir Portalı
Ankara Firma Rehberi

REFLEKSOLOJİ KURSU Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 4****

Euro ile Kira

Ankara’da Sağlık ve Tıp sektöründe faaliyet gösteren REFLEKSOLOJİ KURSU firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren REFLEKSOLOJİ KURSU, REFLEKSOLOJİ EĞİTİMİ – UZMAN REFLEKSOLOG EĞİTİMİ ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. REFLEKSOLOJİ KURSU ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: KENAN SARI

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: KARANFİL SOKAK ZAFİR İŞ MERKEZİ KAT.4 NO:82

Firma Telefon: 0312 419 90 98 0542 609 68 64

Web Sitesi: http://www.refleksoloji.com.tr

Firma Sektörü: Sağlık ve Tıp

Ana Ürünler: REFLEKSOLOJİ EĞİTİMİ – UZMAN REFLEKSOLOG EĞİTİMİ

ULUSLARARASI  DÜZEYDE   REFLEKSOLOJİ KURSU, REFLEKSOLOJİ  EĞİTİMİNİ , REFLEKSOLOJİ UYGULAMALARINI  VE REFLEKSOLOJİ TEDAVİSİNİ YASAL PLATFORMLARDA YAPABİLEN TEK KURULUŞTUR.

REFLEKSOLOJİ TEDAVİSİ İLE İLGİLİ OTİZM, BEL BOYUN FITIĞI, PANİK ATAK   ,  SİNİR STRES ,CP,SİNİRSEL  RAHATSIZLIKLAR  ,  SİNDİRİM RAHATSIZLIKLARI  VE ÇEŞİTLİ RAHATSIZLIKLARDA YARDIMCI VE TAMAMLAYICI BİR TEDAVİ METODUDUR REFLEKSOLOJİ .

 

VİZYONUMUZ

 ULUSLARARASI  REFLEKSOLOJİ ENSTİTÜSÜ (URENS) Türkiye’de ve dünya sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi ; uluslararası kabul görmüş standartlarda , yöntem ve uygulamaları Türkiye’de yaygınlaştırmayı , tıbbın gelişmesine katkıda bulunmayı sağlık hizmetinde donanımlı Refleksoloji eğitimi sunumunda yeni bir meslek modeli geliştirmeyi hedeflemektedir.  

MİSYONUMUZ

Uluslararası Refleksoloji Enstitüsünün ( URENS ) Misyonu  , toplumun yaşam kalitesini yükseltecek ve refleksoloji eğitiminde katkı sağlayacak , koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini donanımlı ileri düzeyde yaygın ve bütünsellik bir yapı içinde  , uygun ekonomik koşullarda topluma sunacak.

Refleksoloji  bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak sağlıkla ilgili yani bilgi ve uygulamaların geliştirilmesinde desteklemek , kendilerini adamış , insana değer veren refleksoloji uzmanları yetiştirmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu