Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Route Ankara - Ankara Şehir Portalı
Ankara Eğlence Mekanları

Route Ankara

Euro ile Kira

ROUTE ANKARA

Route Ankara Adres: Meşrutiyet Mah.  Selanik Cad,  No:70, 06420 Kızılay/ANKARA, Türkiye

Route Ankara Telefon: +90 312 4240023 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Route Ankara E-Posta Adresi: info@route.com.tr

 

2013 yılında kurulan Ankara Route , Kızılay’da sevenlerine farklı bir çizgide seslenerek ilgi topluyor. Retro-Vintage tarzı dekorasyonu ile benzerlerinden oldukça farklı bir çizgide hizmet sunan Route Ankara , konuklarının bir lunaparktaki kadar heyecanlı, bir müzedeki kadar mistik, kendi evlerindeki kadar huzurlu hissetmelerini amaç edinmiştir.

Route Ankara‘da zaman zaman stand up etkinlikleri düzenlenmektedir. Bu stand up gösterilerine de Ankara halkı yoğun ilgi göstermektedir. Sitemizin Ankara Etkinlikleri bölümünde Route Ankara Etkinlik haberleri yer almaktadır. Bu etkinliklerden haberdar olmak için sitemizin Ankara Etkinlikleri sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

Route Ankara Telefon bilgisi ve Ankara Route adres detayı üst kısımda mevcuttur. Ayrıca harita bilgisi de aşağıda eklenmiştir.

 

 

Route Ankara

 

Route Ankara ve Ankara Route adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Route Ankara ve Ankara Route adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu