Ankara Toplu Konut Projeleri

Sunset İncek Adres Telefon Bilgisi

SUNSET İNCEK

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. tarafından İncek’te inşa edilen Sunset İncek, Ankara’nın en iyi ve modern konut projeleri arasındadır.

Senset İncek Projesi hakkında genel bilgiler vermek gerekirse daireler 3+1, 4+1 ve 6+1 şeklinde planlandı. Sunset İncek Ankara projesinde toplamda 139 daire ve 12 dükkan bulunuyor.

 

Sunset İncek

 

Sunset İncek, Mogan Gölü’nün hemen yanında olmasıyla İncek Konut Projeleri içinde en eşsiz manzaraya sahip Ankara Konut Projesi olarak dikkat çekiyor.

İncek Sunset sosyal olanakları nelerdir sorunuza hemen cevap verelim. Projede kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanı, yapay gölet, yürüyüş yolları, 7000 m2 peyzaj, mağazalar sosyal imkanlar içinde yer alıyor. Proje toplam 51.000 m2’den oluşuyor.

 

Sunset İncek Örnek Daire

 

Sunset İncek Nerede sorusuna cevap olarak Sunset İncek Adres bilgisi aşağıdadır. Sunset İncek Satılık ve birçok kişinin merak ettiği Sunset İncek Kiralık bilgileri için aşağıdaki ofis telefonunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu telefondan Sincek İncek Fiyatları bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Diğer Ankara Konut Projeleri için sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri bölümündeki içeriklere bakabilirsiniz.

 

Sunset İncek Örnek Daire Yatak Odası

 

Sunset İncek Adres:  Kızılcaşar Mah.  3035.Cad.  No:199,  06830 Gölbaşı/Ankara, Türkiye

Sunset İncek Telefon: +90 312 461 03 33  Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Sunset İncek E-Posta Adresi: info@sunsetincek.com

 

 

Sunset İncek Örnek Daire Banyo

Sunset İncek ve Sunset İncek Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Sunset İncek ve Sunset İncek Ankara adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu