Genel

Taksi mi Uber Mi ?

Son zamanların en çok konuşulan konularından biriside taksiciler ile Uberciler arasında yaşanan tartışmalar. Taksiciler onların tarafından bakıldığında haklı gözükselerde Uber sürücüleri ve kullanıcıları da kendi açılarından haklı gözüküyorlar.

Son zamanalarda taksi kullanıcılarının bir çoğu tercihlerini Uber doğrultusunda kullanmaya başladılar. Kendilerine sorulduğu zaman bundaki en büyük etkenin daha kaliteli bir hizmet aldıklarını düşünmeleri olduğunu açıklıyorlar. Uber araçlarının çoğunun yüksek model ve bakımlı araçlar olması. Uber sürücülerinin kullanıcılardan gelen yorumlara karşı müşteri ile taksiciye oranla daha iyi ve kaliteli bir iletişim kurma çabasında olduğunu belirtiyorlar.

Uber sayesinde olduğunuz noktaya fiyatını bilerek araç çağırmanın kolaylığı da Uber kullanıcılarının kalbini fetih etmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Her ne kadar Uber vergi ve haksız kazanç tartışmaları ilede ön plana çıkmaya devam etsede, Kullanıcıların bu durumu çok önemsemeyip kaliteli hizmet odaklı hareket ettikleri ortada.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu