Gez Gör

Tayland : Pattaya Soi LK Metro Crystal Club A Go Go

Tayland

Merhabalar. Pattaya Soi LK Metro ‘daki bazı mekanları size anlatmaya çalışacağım. Bunlardan ilki Crystal Club A Go Go olacak. Bu mekan açılalı çok uzun yıllar olmadı ama hayli müşteri çekmeyi başaran bir go go bar olduğunu söyleyebilirim.

Soi Lk Metro Pattaya

Crystal Club, Soi Diana’dan gelip sokağa girdiğinizde sol sırada yer alıyor. Soi Lk Metro ‘daki güzel ve kaliteli go go barlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Crystal Club A Go Go 

Bu mekanda biralar 140 bahttır. Eğer draft beer içmek isterseniz fiyatı 75 Thai bahtıdır. Ben kola içtim ve 90 baht ödedim. Walking Street’e göre bir tık ucuz olduğunu düşünüyorum. Şişe açtırmak isteyenler için fiyatları vermek istiyorum. Bir şişe Smirnoff Vodka ve Red Label 1800 Thai Bahtı. Yine bir şişe Jack Daniels ve Absolut Vodka 2300 baht ve şişelerin yanında 4 adet mixer bedava veriliyor. Dansçı kızlardan birisini sohbet amacıyla yanınıza çağırdığınızda bu bayanın içtiği içki yani ‘lady drink’ ise 125 bahttır.

Pattaya Crystal Club

Dans pistinde aynı anda 6 tane kız bikinili şekilde dans ediyorlar. Ben gittiğimde bayanlar siyah renkte bikini giymişlerdi ama her gece farklı renkte bikini giyiyorlar.

Walking Street’teki sepet içerisindeki ping pong toplarını satın alıp kızlara atma sistemi burada da var. Bir adet ping pong topu 20 baht. Topların 25 adedi 500 baht, 50 ping pong topu ise 1000 baht. Ben hiç bu topları satın alıp kızlara atmayı denemedim ama denemek isteyen arkadaşlar için farklı bir deneyim olabilir.

Mekanda 4 adet LCD ekran var ve bu ekranlarda dans eden kızların görüntüleri yayınlanıyor. Klima ve aynı zamanda birçok fan var. Havalandırma başarılı diyebilirim. Sigara içmek yasak. Yine her zamanki gibi fotoğraf ve video çekmek yasak.

Kızların birkaç tur dansından sonra iki tane özel kıyafetli bayan çıkarak gösteri yapıyor. Direğe tutunarak kendileri yukarı çekiyorlar, dans ediyorlar ama sonunda soyunma yok. Sadece becerilerini gösteriyorlar.

Son olarak eğer hatıra olarak tişört almak isterseniz bu mekanda Crystal Club A Go Go tişörtünü 450 bahta satıyorlar. İlgilenen olursa bu noktayı da belirtmek istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu