Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Tayland : Pattaya Walking Street - Baccara A Go Go - Ankara Şehir Portalı
Gez Gör

Tayland : Pattaya Walking Street – Baccara A Go Go

Euro ile Kira

Baccara Pattaya

Merhaba, Size Tayland Pattaya ‘da bulunan Baccara Go Go Bar‘dan bahsedeceğim. Baccara A Go Go , Walking Street’in sonuna doğru yer alıyor. Uzun yıllardır Pattaya’yı bilen birisi olan Baccara A Go Go’nun Walking Street’in en kaliteli go go barları arasında yer aldığını söylemek istiyorum.

Mekan iki katlıdır. Giriş katında yüksek bir pistte Thai kızlar çıplak, yarı çıplak ve bikinili şekilde dans ediyorlar. Müzik tabi ki bu mekanların vazgeçilmezidir. Kola içmek isterseniz kola fiyatı 155 bahttır. Eğer canınız bira çektiyse Chang, Leo, Singha gibi Tayland biraları 175 ile 185 aralığındadır. Eğer ben komple bir şişe açtıracağım derseniz bir şişe tekila 2300 Thai Bahtıdır. Upstairs Lounge denen üst katında ne var diye merak ediyorsanız alt kattan üst kattaki bayanlar gözüküyor. Üst katın tabanı cam kaplı ve siz oturduğunuz yerden üst katı çok rahat görebiliyorsunuz. Üst katttaki bayanlar liseli kıyafetiyle yine müzik eşliğinde dans ediyor. Mekanda fotoğraf ve video çekmek yasaktır. Eğer buna yeltenirseniz garsonlar sizi sertçe uyaracaktır.

Eğer Baccara tişörtü almak isterseniz fiyatı 299 bahttır. Bu mekana gelen erkekler genelde Asyalıdır. Özellikle Japon, Güney Koreli ve Çinli erkeklerin Pattaya’daki en meşhur uğrak yeridir diyebilirim. Diğer bir enteresan olaydan daha bahsedeyim. Mekana girip oturduğunuzda elinde bir sepetle dolaşan kız dikkatinizi çekebilir. Bu sepetin içindeki toplardan birisi 20 baht değerinde. Örneğin bu basketteki toplardan birisini 20 baht verip alabiliyorsunuz. Daha sonra bu topu pistte dans eden kızlara atıyorsunuz. O topu kim kaparsa o topun değerine yakın şekilde bahşiş kazanıyor. Bir sepette yaklaşık 30-40 kadar top var. Eğer isterseniz sepetteki tüm topları satın alıp kızlara atabilirsiniz.

Baccara Go Go Bar’da kredi kartı geçiyor. Dileyen kredi kartıyla büyük ödemeleri yapabilir. Aynı anda pistte 15-20 kadar kız 20 dakika kadar dans ediyor. Aralarda 5 kişilik özel dans ekibi çıkıp gösteriler sunuyor. Dansçı kızlar bikini giyiyor. Bikinili dansçılar haricinde 30-40 kadar mini etekli hostes bayan bulunuyor. Dileyen müşteriler bu kızları da ücret ödeyerek dışarı çıkartabiliyor.

Mekandaki Thai bayanlarla cinsel ilişki yaşamak isteyenler için fiyatlardan bahsetmek istiyorum. Short time ve long time denen iki türlü ilişki türü var. Short time sadece 1 kez ilişki, long time ise tüm gece ilişki demektir. Bu bayanlardan birisini bar dışına çıkarmak istiyorsanız ayrıca bara çıkarma parası kısaca bar fine ödemeniz gerekiyor. Kızları nasıl seçeceğiz derseniz her kızın üzerinde bir numara var. Beğendiğiniz kızın numarasını söyleyerek onu yanınıza çağırıyorsunuz. Bu kıza içki ısmarlamak isterseniz bayan içeceği yani ‘lady drink’ 170 bahttır.

Short time isteyenler ; 1000 baht bar parası ödemek zorundalar. Bayana da 2500 baht ödüyorlar. Toplamda 3500 bahtı ‘mamasang’ denen orta yaşlı bayan patrona ödediğiniz anda o kızı alıp kendi otelinize gidebiliyorsunuz. Yaklaşık 1 saat süreniz var ve sadece 1 kez ilişkiye girebilirsiniz.

Eğer long time yani tüm geceliğine bir bayanı çıkarmak istiyorsanız, bar parası 1200 baht veriyorsunuz. 5000 baht da kıza vermeniz gerekiyor. Toplamda kızların bayan patronuna 6200 baht verirseniz, kız tüm gece sizinle vakit geçirebiliyor. Bazı kişilerin aklına cinsel hastalıklar gelebilir. Walking Street‘teki go go barlarda çalışan tüm kızlar her 3 ayda bir AIDS testine tabi tutulur. Hastalıklı bir bayan kesinlikle çalıştırılmaz. Benim tavsiyem her ihtimale karşı cinsel ilişki esnasında mutlaka korunmanız yönündedir.

Baccara Pattaya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu