Gez Gör

Tayland : Pattaya Walking Street – Happy A Go Go

HAPPY A GO GO PATTAYA

Pattaya’ya hoş geldiniz. Size Tayland Pattaya ‘da bulunan Happy Go Go Bar‘ı anlatacağım. Happy A Go Go , Walking Street’te Happy Group’a bağlı olarak çalışan go go barlardan birisidir. Daha önce hakkında yazdığım Baccara Go Go Bar’la birlikte aynı gruba bağlıdır. Caddenin ortalarında bulunur. Bypass Go Go Bar’ın hemen yanında bulunan sokağa girdiğinizde yolun sonunda doğrudan Happy A Go Go ‘ya varacaksınız.

Bu mekanda biralar 175 bahttır. Draft beer 69 baht. Kola, portakal suyu, su, soda gibi içeceklerin fiyatı ise 145 Thai bahtıdır. Bu go go barda iki farklı pist var. Tahminim yaklaşık 100 tane bayan çalışıyor. Ayrıca mini elbiseli hostesler de bulunuyor. Kızların tipik özelliği kısa boylu olmalarıdır. Bunun bir sebebi de dans ettikleri pist ile tavan arası çok kısa mesafe, yaklaşık 160 cm kadar olduğu için biraz da mecburiyetten kısa boylu kızları çalıştırıyorlar. Barda disko ışıkları bulunuyor. Müzikleri idare eder. Ben gittiğimde bayanlar bikini ve g-string giymişlerdi. Diğer mekanlarda olduğu gibi burada da bayanlar her gece farklı renkte bikini giyiyorlar.

İçeride fotoğraf ve video çekmek yasaktır. Kızların grup halinde danslarının arasında 6 tane kızdan oluşan özel bir gösteri ekibi çıkıyor. Direklere tutunup hareketli bir gösteri sunuyorlar. Gösteri sonunda da üstündeki bikinileri çıkarıyorlar.

Eğer dans eden bayanları yanınıza çağırıp içki söylerseniz bu dansçı bayanın içtiği içkinin fiyatı 160 bahttır. İngilizce ‘lady drink’ deniyor. Mekanda kredi kartı geçiyor. Baccara’da olduğu gibi bu go go barda da Happy tişörtleri satılıyor ve fiyatı 299 baht. Mekanda sepet içinde toplarla gezen hostes göreceksiniz. Bu topların her birisini 20 baht karşılığı alıp pistte dans eden kızlara atabiliyorsunuz. İsterseniz basket içindeki tüp topları satın alıp kızlara atabilirsiniz.

Gece 20:30 gibi mekanda kızlar dans etmeye başlıyor. 20:30 ile gece 24:00 arası bar parası yani barfine 1500 bahttır. Gece 24:00’ten sonra barfine 1000 bahta düşüyor. Eğer gece 12:00’dan önce bir bayanı bu go go bardan çıkarmak istiyorsanız 1500 bahtı bara ödüyorsunuz. Eğer kıza zaman (shirt time) isterseniz 3000 baht kıza veriyorsunuz ve toplamda 4500 baht ödemiş oluyorsunuz. Kıza zaman olarak bayanı çıkardığınızda bu kızla sadece bir kez cinsel ilişkiye girebiliyorsunuz. Eğer long time yani tüm gece kızla birlikte olmak istiyorsanız kıza 5000 baht veriyorsunuz. Bara da 1500 baht ödüyorsunuz. Toplamda 6500 baht ödemeniz gerekiyor.

 

Happy A Go Go Pattaya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu