Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Tayland : Pattaya Walking Street - What's Up A Go Go ve Imagine Club - Ankara Şehir Portalı
Gez Gör

Tayland : Pattaya Walking Street – What’s Up A Go Go ve Imagine Club

Euro ile Kira

WHAT’S UP A GO GO PATTAYA

Pattaya ve Walking Street’e hoş geldiniz. Tayland ‘ta Pattaya ve Walking Street’i görmeden kesinlikle olmaz. İşte Walking Street’in en güzel mekanlarından birisi olan What’s Up A Go Go ‘dan bahsedeceğim. Yer olarak Soi 15’te Electric Blue’nun tam karşısındadır. Alt kat What’s Up A Go Go , üst kat ise gösterilerin yapıldığı Imagine olarak adlandırılıyor. İlk önce alt katı biraz anlatayım.

 

Pattaya Walking Street Soi 15

 

Pattaya

Pattaya genelinde olduğu gibi bu kulüp te dini günler haricinde her gece 20:30’da açılıyor ve kızlar dans etmeye başlıyor. Dini Buda günlerinde tüm Walking Street mekanları kapalı oluyor. Mekanda diskolarda kullanılan ışıklarla farklı bir parti ortamı yaratılmış. Müzikler başarılı diyebilirim. 3 ayrı pist var. 9 adet coyote denen kısa boylu ve minyon kızlar birinci pistte dans ediyor. Sırayla birkaç parçada yer değiştiriyorlar. Diğer pistte model denen biraz uzun boylu ve büyük göğüslü 4 adet kız dans ediyor. Son pistte sadece tek bir kız dans ediyor. Ben erken saatte gittim ve bu şekilde dans organizasyonu vardı.

Go Go barda 2 tane büyük ve 3 adet küçük LCD ekran var. Bunlarda dansçı kızlar gösteriliyor. Duvarlar baştan başa ayna ile döşenmiş. Barın genel dekorasyonu kırmızı ağırlıklı. İçecek fiyatlarına gelelim. Bira, kola, meyve suyu 185 baht. Draft bira bulunmuyor. Baileys ve Malibu gibi içecekler 215 baht.

Eğer coyote dansçı kızlardan birisini yanınıza çağırıp ona içki ısmarlarsanız bu kızın içtiği kola, meyve suyu gibi alkolsuz içecekler 185 baht, alkollü içecekler ise 215 bahttır. Eğer model kızlardan birisini yanınıza çağırıp ona içki ısmarlarsanız bu kızın içtiği içki fiyatı 250 bahttır. Bunları yazıyorum çünkü ödediğiniz hesap hiç farkında olmadan farklı meblağlara ulaşabilir. Bilmenizde fayda var.

Garsonların içinde tomboy olanlar da var. Tomboy nedir diye soracaksınız. Tomboy, Tayland’la özdeşleşmiş ve buranın kültürü olmuş cinsel tercihi farklı yaşama biçimidir. Kısaca saçını ve giyimini erkek gibi yapan eşcinsel bayan olarak tarif edebilirim. Tayland’ta eşcinsellik te Türkiye’den biraz farklı boyutlarda yaşanıyor.

Bu kısa dipnottan sonra gelelim bayanları mekandan çıkarma fiyatlarına. Eğer bir bayanı kısa zamanlığına bardan çıkarıp otelinize götürmek istiyorsanız (short time), bara 1000 baht veriyorsunuz. Bu ücrete bar fine deniyor. Kıza da 2000 baht veriyorsunuz. Size toplam maliyeti 3000 baht oluyor. Bu parayı yaşı biraz geçkin bayan patrona ödüyorsunuz.

Bayanla sadece bir kez ilişkiye girebiliyorsunuz. Eğer bir bayanı tüm gece bardan çıkarıp otel odanıza götürmek istiyorsanız (long time), bara 2000 baht veriyorsunuz. Bayana da 5000 baht veriyorsunuz. Size toplam maliyet 7000 baht oluyor. Bayan genelde sabah olunca evine dönüyor. Bu süre zarfında kaç kez ilişki yaşayacağınız tamamen kızla olan iletişiminize bağlıdır. Genelde 2-3 kez ilişki yaşanır.

Üst kat Image Club olarak adlandırılıyor. Üst katta 00:20’da 01:40’ta 03:00’te özel gösteriler oluyor. Bu gösterileri izlemenizi tavsiye ederim. Farklı ve heyacanlı dans şovları oluyor. Imagine’in girişi dışarıdan oluyor. What’s Up A Go Go’dan Imagine’e geçiş olmuyor. Alt kattan üst kata da içecek taşıyamıyorsunuz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu