Genel

TikTok hızlı büyümesiyle zirvede (TikTok videoları fenomen oldu)

Garantili SEO Hizmeti

Son dönem sosyal medyada karşımıza hemen her yerden bir TikTok videosu düşmeye başladı. TikTok, bu sayede uzun süredir Facebook-Twitter arasında sıkışıp kalmış olan sosyal medya kullanıcısına yeni bir soluk getirdi.

Çin merkezli video sosyal medya uygulaması TikTok hızlı büyümesiyle parmak ısırtıyor.

Son dönem Hindistan ve çin’de çılgın büyüyen Pekin merkezli uygulamanın açıklanan indirme oranları  da bunu kanıtlar nitelikte.

Tabii ki bu yükselişte TikTok ‘un çatı şirketi ByteDance‘ın 2017’de satın aldığı Music.ly uygulamasının da etkisi büyük. Şirket bu yıl ABD pazarına girerken iki uygulamayı TikTok markasının altında birleştirdi. Bu birleşme sonucu son dönemde App Store‘da ve Google Play‘de TikTok indirme rakmaları olarak Facebook‘un önünde yer alıyor.

TİKTOK VİDEO UYGULAMASI NE KADAR İNDİRİLDİ?

Sensor Tower‘ın yaptığı açıklamaya göre TikTok yüklemeleri 2018 yılının son çeyreğinde ABD’de Facebook, Instagram, Snapchat ve YouTube’dan daha yüksek oldu.
Her ne kadar bunlar saman alevi gibi parlamış veriler gibi görülse de  uygulamanın yükselen bir grafiği olduğu biliniyor.
Son açıklanan verilere göre TikTok, Sosyal Medya uygulamaları arasında %42.4 gibi yüksek bir pazar payına sahip. Tiktok Video büyük ilgi görüyor.

Tik Tok
Garantili SEO Hizmeti
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Kürtaj Kızlık Zarı Dikimi Yük Taksi Mistik Ürünler
Kapalı