Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur - Ankara Şehir Portalı
İnternet

Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur

Ücretsiz domain ve hosting veren siteler ile ücretsiz web sitesi kurulumu çok kolay ve hızlı

Euro ile Kira

Bir çok kişi yada firma Web sitesi kurarak daha fazla müşteriye ulaşmak yada hizmetleri ile ilgili bilgi akışı sağlamak istiyor. Ücretsiz Web sitesi kurmak ise günümüzde son derece kolay. Sizlere Web sitesi kurmak ile ilgili vereceğimiz bilgiler doğrultusunda kendinize bir web sitesi kurabilirsiniz.

Uyarı: Kuracağınız web sitesi ücretsiz domain gruplarından yada alt domain adı olacağı için, internet üzerinde bulunurluğu çok yüksek olmayabilir.

Ücretsiz Web Sitesi Kurabileceğiniz internet siteleri aşağıda yer almaktadır.

Wordpress.org

https://tr.wordpress.com/ adresinden kaydolarak son derece kolay biçimde yeni bir ücretsiz Web sitesi kurabilirsiniz. Bu sistem üzerinde tamamen ücretsiz olarak kurulum yapmak isterseniz siteadiniz.wordpress.com şeklinde bir web sitesi adresi alarak ücretsiz web sitesi sahibi olabilirsiniz. Dünyanın en popüler blog sistemlerinden biri olan Wordpress altyapısı ile kolay kullanım ve eklenti desteğine sahip olabilirsiniz. Eğer isterseniz daha sonra alacağınız bir ana domaine sitenizi taşıyarakta siteisminiz.com olarakta sitenizi kullanabilirsiniz.

Wix.com

https://tr.wix.com/ adresinden kayıt olarak çok kısa bir sürede size yada işletmenize ait web sitesinizi kurabilirsiniz. Wix.com Türkiye dahil pek çok ülkede ve pek çok dilde hizmet sunan bir internet sitesi. Kolay kullanımı ve hazır şablonları ile size hiç bir bilgi birikimine ihtiyaç duymadan internet sitesi kurma şansı veriyor.

Blogger.com

https://www.blogger.com/ Adresinden kayıt olabileceğiniz Blogger, Google alt yapısını kullanan bir Google hizmetidir. Blogger üzerinde yapacağınız işlemlerde Gmail hesabınız var ise gmail hesabı ile giriş yaparak hızlı ve kolay bir biçimde ücretsiz olarak Web sitesi kurabilirsiniz.

000webhost

https://tr.000webhost.com/ Adresinden kayıt olarak ücretsiz paket seçenekleri ile ücretsiz web sitenizi kurabilirsiniz. Güçlü alt yapısı ile sizlere hizmet sunan sistem üzerinde aynı diğer servislerde olduğu gibi sitenizi domain adresinize taşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu