Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ufuk Üniversitesi Balgat Kampüsü Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı
Üniversiteler

Ufuk Üniversitesi Balgat Kampüsü Adres Telefon Bilgisi

Euro ile Kira

UFUK ÜNİVERSİTESİ BALGAT KAMPÜSÜ

UFUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

 

Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı tarafından 1999 yılında Ankara’da kurulan Ufuk Üniversitesi, ilk öğrencilerini 2002 yılında almaya başladı. Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı ise 1972 yılında kurulan bir vakıftır. Vakfın amacı; trafik kazalarının önlenmesi, kaza sonrası gelişecek hastalık, bakım konusunda hastalara yardımcı olmak ve gereken yardımları yapmaktır.

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi da üniversite ile aynı yılda 1999 yılında kuruldu ve ilk Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri 2003-2003 yılında eğitime başladı.

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi İletişim bilgileri aşağıdadır. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Nerede diye soranlar için ayrıca adres bilgisi alt kısımda mevcuttur.

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ufuk Üniversitesi Balgat Kampüsü içindedir. En modern tıbbi aletlerde donatılmış bu hastanede her gün yüzlerce hasta muayene olmaktadır. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü esasında Ufuk Üniversitesi Balgat Kampüsü‘dür.

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Rıdvan Ege Hastanesi kurulduktan sonra Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi‘ne bağlı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olan Rıdvan Ege Hastanesi hakkında detaylı bilgiyi Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesi bölümünde görebilirsiniz.

Ankara’da bulunan diğer tıp fakülteleri ve üniversiteler hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Ankara Üniversiteleri sekmesine bakmayı unutmayınız.

 

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Adresi:  Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No.2,  06510 Çankaya/Ankara, Türkiye

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefon: +90 312 204 40 00 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Alternatif Telefon: (0312) 204 40 35

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Faks Numarası: (0312) 204 40 88

 

 

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu