Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı
Üniversiteler

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Adres Telefon Bilgisi

Euro ile Kira

UFUK ÜNİVERSİTESİ DR.RIDVAN EGE HASTANESİ

Ankara’daki özel üniversitelerden birisi olan Ufuk Üniversitesi kapsamında faaliyet gösteren Rıdvan Ege Hastanesi, Eskişehir ve Konya Yolu’nun kesiştiği noktada yer almaktadır.

Rıdvan Ege Hastanesi, her birisi kendi alanında en iyilerden olan uzman doktorlara sahip, hastalarına en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bir sağlık kurumudur.

Rıdvan Ege Hastanesi dahili tıp bölümleri şu şekildedir. Acil Tıp, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı, Tıbbi Biyokimya ve Tıbbi Genetik Ana Bilimdalları.

Rıdvan Ege Hastanesi cerrahi tıp bölümleri ise şu şekildedir. Anezteziyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, El Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Estetik Cerrahi, Tıbbi Patoloji, Üroloji Ana Bilim Dalları.

Rıdvan Ege Hastanesi Ankara‘nın diğer bölümleri şu şekildedir. Beslenme, Ağız ve Diş Sağlığı, Check-Up, Havacılık Tıp Merkezi, Organ Nakli Merkezi, Obezite Cerrahisi, Palyatif Bakım ve Psikoloji.

Rıdvan Ege Hastanesi Adres ve Rıdvan Ege Hastanesi Telefon bilgileri aşağıda mevcuttur. Rıdvan Ege Hastanesi Randevu için aşağıdaki Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Telefonu tuşlanabilir.

Ankara’daki diğer üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmak için Ankara Üniversiteleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

Rıdvan Ege Hastanesi Adres:  Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:86-88  06520 Balgat/Ankara, Türkiye

Rıdvan Ege Hastanesi Telefon: +90 312 204 40 00 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Rıdvan Ege Hastanesi Randevu: +90 312 204 44 44

Rıdvan Ege Hastanesi Faks Numarası: +90 312 204 40 88

Rıdvan Ege Hastanesi E-Posta Adresi: halklailiskiler@ufuk.edu.tr

 

Rıdvan Ege Hastanesi

 

Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu