Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Veb Tower İncek - Ankara Şehir Portalı
Ankara Yeni Konut Projeleri

Veb Tower İncek

Euro ile Kira

İncek TED ANKARA Koleji yanıbaşında lüks konutların inşa edildiği yeni bir semt doğuyor. VEB TOWER ANKARA’nın yeni gelişim aksı olan ve her geçen gün değeri hızla artan bu lokasyon da en göze çarpan kulelerden biri olmak üzere tasarlandı. V formunda dış bükey bir yapı olarak tasarlanan 122 metre yük- seklikte 36 katlı bir kule ve 2 katlı bir yapıdan oluşan VEB TOWER projesi; tamamı güneydoğu cepheli ve 7. Kattan sonra göl manzaralı, 23.937.28 m2 inşaat alanına sahip, 86 adet farklı tip ve metrekarelerdeki üç tip 2+1 ile 3+1 , 4+1 ve kulenin en üst 4 katında yer alan tamamen kişiye özel Penthouse daire tiplerinden oluşan , her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü bu özel ve muhteşem güzellikteki proje şehre yüksekten bakan zarif duruşuyla göz kamaştırıyor. Projenin eşsiz ve önü açık konumu sayesinde 7.kattan sonra Mogan, 28. Kattan sonra ise Mogan ve Eymir göllerine bakan muhteşem manzarası size doyumsuz anlar yaşatmayı bekliyor.

Toplam alanın 3.811 m2 si peyzaja ayrılan projenin; modern dış cephesinden İncek iklimine uygun geniş gömme balkonlarına, Mutfağından banyosuna, seramiklerinden parkesine kadar her detayı minimal tasarım anlayışıyla ve titizlikle tasarlanan VEB TOWER/İncek kusursuz tarzıyla yaşamınıza özellik, zerafet ve şıklık katıyor. Birinci sınıf malzemeler, Dünyaca ünlü markalar ve en son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı iç dekorasyonda her şey daha konforlu bir yaşam için tasarlandı. Proje; 4.000 metrekarelik kapalı otopark ve 86 adet depoyu kapsayacak şekilde inşa edildi. VEB TOWER İncek akıllı bina teknolojisi ile Isınma ve elektrik giderlerini de ekonomik düzeyde tutuyor. Ülkemizin deprem riskini düşünerek statik projeleri TÜRKİYE’deki yönetmeliklere ve deprem şartnamesine uygun olarak dizayn edildi.

Proje fiyatları, Kat planları ve diğer detaylar için: http://vebtower.com/

Table of Contents

KONSEPT

Veb Tower Ankara’nın hızla gelişen ve büyüyen alanlarından İncek bölgesinde  konumlanır. Nitelikli konut ihtiyacına yanıt verirken bünyesinde barındırdığı yenilikler ve özgün tasarım anlayışıyla rezidans yaşamına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefler.

Yapı ‘V’ plan kurgusunda açılı konumlanışıyla Eymir ve Gölbaşı manzaralarını kullanıcılarına sunar. Yapı bünyesinde farklı konut tiplerinin bir araya gelişiyle ‘‘Dikey Mahalle’’ kurgusunu kullanıcılarına vaat eder. Tek kule olarak yükselen Veb Tower’ın dinamik kütlesi kademelenerek oluşturduğu ortak kullanım alanlarında ve çeşitlenen plan şemasında özgün karakterini oluştururken kent imgesinde önemli bir yer tutmayı hedefler. Cephe düzeninde farklı elemanların hareketliliği seçilirken cephe bütününde bu durum homojenize edilmiştir. Kule, kademeli kütlesi, kademeli peyzajı ve sosyal tesisi ile bütünlük içinde zemine değerek topoğrafya ile bütünleşir.

 

Kalıplaşmış ve sıradanlaşmış konut tipolojilerinin yapılı çevrenin büyük bir kısmına hakim olduğu düşünüldüğünde Veb Tower ;Kent yaşamına getirdiği hareketle beraber konforlu yaşam alanları ve ortak kullanım senaryosu ile kendi içinde ve bölge genelinde öncü bir proje olması ana fikrinin sonucudur.

Proje Görselleri: 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu