Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Yda Park Avenue Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı
Ankara Toplu Konut Projeleri

Yda Park Avenue Adres Telefon Bilgisi

Euro ile Kira

YDA PARK AVENUE

Ankara’nın yeni yaşam alanlarından birisi olan Anadolu Bulvarı’nda inşa edilen YDA Park Avenue,  benzerlerinden pozitif yönde ayrılan ve Ankara’nın göbeğinde yepyeni bir yaşam alanı sunan bir Ankara Konut Projesidir.

YDA Park Avenue Ankara‘da 3+1 ve 4+1 olmak üzere iki tip daire çeşidi var. 3+1 daireler 133 m2, 134 m2, 137 m2 ve 147 m2 olmak üzere dört tiptir.  4+1 daireler ise 151 m2 büyüklüğündedir.

YDA Park Avenue içindeki sosyal olanaklar nelerdir diye merak edenlere kısaca bahsedelim.

Site genelinde 24 saat kameralı güvenlik sistemi, açık ve kapalı otoparklar, doğalgaz yakıtlı merkezi ısıtma, ısıcamlı PVC doğrama sistemi, cam balkon kapatma sistemi, birinci sınıf laminant parke, duvarlarda birinci sınıf duvar kağıdı, jenaratör mevcuttur.

YDA Park Avenue içinde çok amaçlı salon, kreş, hobi atölyeleri, gençlik merkezi, süpermarket, kafeterya, büfe, banka, düğün salonu, eğlence merkezi, banka vardır.

Ayrıca ilaveten YDA Park Ankara içinde spa, masaj, Türk hamamı, solaryum, kuaför, cilt bakım salonu gibi sosyal tesisler de mevcuttur.

Ankara Konut Projeleri içinde oldukça popüler olan bu siteye ait YDA Park Avenue Adres ve YDA Park Avenue Telefon bilgileri aşağıda mevcuttur.

YDA Park Avenue satılık ve YDA Park Avenue kiralık bilgileri için satış ofisiyle temas kurabilirsiniz.

YDA Park Avenue haricinde diğer Ankara konut projelerini görmek için sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

Yda Park Avenue Adres:  Mehmet Akif Ersoy Mah.  Anadolu Bulvarı Üzeri, Park Avenue Satış Ofisi,    06190  Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Yda Park Avenue Telefon: +90 312 3863838  Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Yda Park Avenue Faks Numarası: (0312) 3363844

Yda Park Avenue E-Posta Adresi:  info@ydaparkavenue.com.tr

 

YDA Park Avenue

 

Yda Park Avenue ve Yda Park Avenue Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Yda Park Avenue ve Yda Park Avenue Ankara  adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu