Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Yıldız Atasayanlar 5 Adres Telefon Bilgisi - Ankara Şehir Portalı
Ankara Toplu Konut Projeleri

Yıldız Atasayanlar 5 Adres Telefon Bilgisi

Euro ile Kira

ATASAYANLAR 5

Ankara’nın parlayan yıldızı Ümitköy’de inşa edilen Atasayanlar 5 konuklarını ağırlamak için gün sayıyor. Atasayanlar İnşaat’ın üstlendiği bu harika projede ev sahibi olmak için acele etmelisiniz. Ümitköy Konut Projeleri içinde yer alan Yıldız Atasayanlar 5 süratle inşa edilip evlerin anahtarları ev sahiplerine teslim edilecek.

Şimdi dairelerin özelliklerinden bahsedelim. Her katta 4 daire bulunuyor. Daireler 4+1 şeklinde dizayn edildi. Her dairede Hilton Banyo, Çelik Kapı, Kablo TV, Ahşap Desenli Doğrama, Ebeveyn Banyosu, Sauna standart olarak bulunuyor. Bu özelliklerle Atasayanlar 5 Satılık Daire alanında gerçekten çığır açıyor. Ankara Konut Projeleri’nde böyle özelliklere sahip daire bulmak kolay değil.

 

Atasayanlar 5 Salon

 

Atasayanlar 5 Ankara‘dan hangi sosyal olanaklar var şeklinde aklınıza gelebilir. Onlara da kısaca bakalım. Fitness salonu, toplantı salonu, açık ve kapalı otopark, oyun parkı, jeneratör, özel güvenlik, su deposu, yürüyüş yolu Atasayanlar 5 projesinin sosyal imkanlarından bazılarıdır.

Atasayanlar 5 Sahibinden satılık ve Atasayanlar 5 kiralık bilgileri için aşağıdaki telefondan site yönetimiyle görüşebilirsiniz.

Atasayanlar 5 Satılık evlerin fiyatlarını yine alt kısımda yer alan Yıldız Atasayanlar 5 ofis telefonundan öğrenebilirsiniz.

Diğer Ankara Konut Projeleri ve Ankara Ev Projeleri hakkında bilgi için sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri kısmına girip projeleri inceleyebilirsiniz.

 

Atasayanlar 5 Mutfak

 

Atasayanlar 5 Adres: Ümit Mah.  Meksika Cad.  No:29/3,  06810  Ümitköy/Ankara, Türkiye

Atasayanlar 5 Telefon: +90 312 217 04 03 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Atasayanlar 5 Faks Numarası: (0312) 2351295

Atasayanlar 5 E-Posta Numarası: info@atasayanlar.com.tr

 

Atasayanlar 5

 

Yıldız Atasayanlar 5 ve Atasayanlar 5 adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Yıldız Atasayanlar 5 ve Atasayanlar 5  adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu