Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Yurtdışına Yerleşmek İçin Hangi Ülkeyi Tercih Etmeli - Ankara Şehir Portalı
Genel

Yurtdışına Yerleşmek İçin Hangi Ülkeyi Tercih Etmeli

Euro ile Kira

Pek çok türk vatandaşı yurtdışına yerleşme planları yapmaya devam ediyor. Ekonomik durumları ve sosyal devlet olmaları sebebi ile en çok tercih edilen ülkelerin başında Avrupa Birliği ülkeleri geliyor. Türkiye’nin son yıllarda yaşadığı ekonomik dalgalanma ise vize almayı oldukça zorlaştırdı.

Avrupaya Nasıl Yerleşebilirim ?

Avrupa birliği bir ülkeye yerleşmek için iltica etmek, evlenerek gitmek veya çok vasıflı olmak gibi yöntemlerin uygulandığını gözlemlemişsinizdir. Bu yöntemlerin hiçbirini uygulamayacak durumda iseniz bizim size bir tavsiyemiz olabilir.

Karadağ Avrupa Birliğine Girmek Üzere

Karadağ 2025 yılına kadar AB ye girmesi beklenen küçük bir balkan ülkesi. Ülke hali hazırda para birimi olarak Euro kullanıyor. Şu an için kuruluş sermayesi şartı olmadan burada şirket kurmak ve yerleşim hakkı kazanmak son derece kolay. Bu konuda aşağıda numarasını paylaşacağımız danışmanlık firması ile irtibata geçerseniz sizlere ücretsiz olarak detaylı bilgi sunuyorlar.

Karadağda Şirket Kurma Maliyeti Nedir?

Karadağ’da şirket kurma maliyeti çalışacağınız danışman firmanın çalıştığı avukatlara bağlıdır. Karadağ’da şirket kurma işlemleri avukatlar tarafından yapılır. Eğer yeni veya acemi bir avukat ise sizlere daha düşük rakamlar sunabilir. Alanında uzman ve ilerde evraklarınızda sorun çıkmayacağına emin olacağınız bir avukatlık ofisi ile çalışırsanız rakamlar biraz daha yüksek olabilir. Karadağ’da şirket kurma maliyeti olarak 1600 Euro ile 4000 Euro arasında bir maliyeti göze almalısınız. Bu danışman firmanın size sunacağı paketlere göre değişiklik gösterebilir.

Karadağ’da Şirket Kurduktan Sonra Ne Kadar Zamanda Oturum Alabilirim?

Karadağ’da şirket kurdunuz, tüm evraklarınız tamamlandı ise (bu süreç iyi bir avukat ile 1 hafta gibi bir sürede tamamlanır) yaklaşık 24-30 gün arasında oturum kartlarınızı danışman firma sizlere teslim edecektir.

Karadağ’da Şirket Kurup Oturum Alınca Eşim ve Çocuklarımda Oturum Hakkı Elde Edebilecek mi?

Karadağ’da şirket kurduğunuzda eşiniz ve çocuklarınızda sizlerle beraber ülkede oturum hakkı elde etmektedirler. Bu konunun detaylarını danışman firmanız ile baştan konuşmanız önemlidir. Çocuk ve eşlerin işlemleri için azda olsa ödemeler karşınıza çıkacaktır. Bunları bilerek hesap yapmanız çok daha mantıklı olacaktır.

Karadağ’da Konut Kiraları Nasıl?

Karadağ’da 250 Euro’dan başlayan ve binlerce eurolara çıkan rakamlara farklı evler bulmanız mümkün. Fiyatları dünyanın her yerinde olduğu gibi konum, büyüklük, ısınma ve eski yeni olması gibi kriterler belirlemektedir.

Karadağ’da Ne İş Yapabilirim?

Karadağ’da ne iş yapılır sorusunun cevabını bu konuda yazdığımız makalemize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karadağ’da iş yapmak ile ilgili size kendi gözlemlerimizi paylaştığımız bu yazımızın sizin için iyi bir rehber olacağına eminiz.

 

Kaynak: Karadağ Şirket Kurmak web sitesi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu