Ankara Eğlence Mekanları

Yüz On Bir Ankara

Yüz On Bir Ankara / Yüz On Bir Meyhane / Yüz On Bir Meyhane Ankara

Yüz On Bir Ankara Adres: Güvenevler Mah.  Güvenlik Cad,  No:111, 36690 Aşağı Ayrancı/ANKARA, Türkiye

Yüz On Bir Ankara Telefon: +90 312 4665111 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Yüz On Bir Ankara Faks Numarası: +90 312 4665111

Yüz On Bir Ankara E-Posta Adresi: [email protected]

YÜZ ON BİR

Yüz On Bir Ankara , Ankaralı müşterilerine Irish Pub özelliği ile iş çıkışı stres atma imkanı sunuyor. Ayrıca restoran kısmında özel menüsü ile lezzet tutkunlarını konuk etmekten mutluluk duyuyor. Benzer mekanlardan farklı olarak ayrı bir alan olarak konumlandırılmış eğlence mekanı konsepti ise birbirinden ünlü isimler ile haftanın beş günü Ankaralı müzik severleri eğlence ile buluşturuyor. Özenle hazırlanan menüleri ve şık dekorasyonu ile özel kutlamalara, iş yemeklerine sık sık ev sahipliği yapıyor.

Tek Mekan 3 Konsept şeklinde tasarlanan işletmenin meyhane bölümünde, modern dekoru, zengin menü içeriği ile keyifle müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Özel davet ve toplantılarınızı de ayrınca bu mekanda yapabilirsiniz.

Her hafta ünlü dj ve sanatçıların yer aldığı club bölümünde ise hafta sonu arkadaşlarınızla doyasıya eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Yüz On Bir Ankara

Yüz On Bir Ankara ve Yüz On Bir Meyhane adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Yüz On Bir Ankara ve Yüz On Bir Meyhane adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu